zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Działka na sprzedaż, 3000m2, Piskorów
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Piskorów,

120 000 | 3000 m2
nr oferty: 52/HMP/OGS

Na sprzedaż 30 ar-owa działka rolna z możliwością zabudowy siedliskowo-zagrodowej LOKALIZACJA Działka położona jest w miejscowości Piskorów, zaledwie 12 km od Puław i 17 od Zwolenia. Ważniejsze odległości od działki: -2km do drogi krajowej Radom-Puławy, -3km do Szkoły Podstawowej w Leokadiowie, -300m najbliższy przystanek emki, -dojazd na Azoty obwodnicą zajmuję ok. 10 min., do Puław ok. 15min. OPIS DZIAŁKI W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka oznaczona jest symbolem RPz- tereny rolne z warunkowym dopuszczeniem zabudowy. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 3000m2 -w trakcie podziału. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu bliźniaczej działki i 3 innych podzielonych po 30arów z drogą dojazdową wewnętrzną, ale z funkcją rolną lub pod domek rekreacyjny. Łączna powierzchnia działek 1,62ha. Cena dotyczy 1 działki z możliwością zabudowy. WYMIARY Szerokość 28,5m długość 106m. MEDIA Przez działkę przebiegają media: linie: energetyczna i wodociągowa, OKOLICA Okolica bardzo cicha i spokojna. Gwarantowany wypoczynek z dala od zgiełku ulicznego. Położenie w spokojnym, cichym miejscu czyni ją bardzo atrakcyjną. Z jednej strony działki młody las, po przeciwnej stronie do lasu 100m. Wokół tereny pól uprawnych i luźna zabudowa jednorodzinna. Dojazd oświetloną lampami LED drogą asfaltową. Cena podlega rozsądnej negocjacji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji udzieli również agent odpowiedzialny za ofertę. Do ceny nieruchomości należy również doliczyć koszty okołotransakcyjne: - 2% podatku od czynności cywilnoprawnych - koszt taksy notarialnej, - koszty wpisów w Księdze Wieczystej - koszt obsługi przez biuro nieruchomości.

Warsztat blacharsko-lakierniczy z domem Puławy
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Puławy,

900 000 | 400 m2 | pokoi: 10
nr oferty: 37/HMP/ODS

***Warsztat blacharsko-lakierniczy z przyległym domem przy ul. Włostowickiej*** Warsztat z zapleczem biurowym i socjalnym, podpiwniczony zbudowany z pustaka i cegły, kryty blachą: - 2 stanowiska naprawy samochodów, - komora lakiernicza, oświetlona i wentylowana - pomieszczenia ślusarskie - pomieszczenia socjalne dla pracowników, Warsztat w ciągłym użytkowaniu z pełnym wyposażeniem (min. aparat tlenowy, wiertarka stołowa, kątownica, migomat, narzędzia blacharskie). Media: woda, prąd, siła, kanalizacja, gaz z sieci, ogrzewany z kotła gazowego lub węglowego. Działka 426m2, w całości ogrodzona, zagospodarowana, plac utwardzony (kostka brukowa), miejsca parkingowe dla klientów. Wjazd z dwóch stron. Lokalizacja - bardzo dobry dojazd drogą krajową 824 Puławy - Kazimierz Dolny, blisko centrum. W pobliżu pełna infrastruktura dla zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej. Dom wolnostojący, piętrowy, 220 m2 powierzchni użytkowej, wybudowany w 1990 roku, ocieplony i podpiwniczony z garażem w bryle budynku. Kryty blachą szwedzką, ogrzewany z kotła gazowego lub węglowego. Na powierzchni 220m2 znajduje się 10 pokoi, 2 łazienki, WC, 4 przedpokoje i wiatrołap. Na podłogach: parkiet, terakota. Na ścianach: tynk, gładź, glazura , boazeria. Rodzaj elewacji: styropian. Rodzaj okien: plastikowe. Okna wychodzące na północ, południe, wschód, zachód. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji udzieli również agent odpowiedzialny za ofertę. Do ceny nieruchomości należy również doliczyć koszty okołotransakcyjne: - 2% podatku od czynności cywilnoprawnych - koszt taksy notarialnej, - koszty wpisów w Księdze Wieczystej - koszt obsługi przez biuro nieruchomości.

Dom z keramzytu w Wysokim Kole
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Wysokie Koło,

550 000 | 110 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 36/HMP/ODS

Na sprzedaż dom z keramzytu o powierzchni 110 m2, w Wysokim Kole na działce o powierzchni 15500 m2 ( dwie działki 62ar i 93ar). Odległości od Puław- około 13 km, Kazimierza Dolnego około 27 km, Warszawy 150 km. Dom parterowy w stanie deweloperskim z możliwością dobudowania poddasza użytkowego za dodatkową opłatą. Działka o przybliżonych wymiarach szer. 259m/dł. 60 m, w pierwszej linii zabudowy, dojazd drogą asfaltową, w otoczeniu pól uprawnych i domów jednorodzinnych. Stan `deweloperski` domu obejmuje: ściany zewnętrzne i wewnętrzne w technologii ciepłych ceramicznych ścian z keramzytu, konstrukcja dachowa w technologii MITEK, kompletny dach z orynnowaniem, podbitką, kryty dachówką CREATON, ocieplenie ścian styropianem 20 cm, wykończoną elewację (kolor tynku wybiera klient), strop z płyty GK ocieplony wełną mineralną 25 cm / 30 cm, okna, parapety wew. i zew., drzwi zewnętrzne, bramę garażową (w przypadku wersji z garażem), instalację elektryczną wraz z uzbrojoną rozdzielnią, instalację C.O. (ogrzewanie podłogowe oraz grzejniki), instalację wodno - kanalizacyjną (punkty wodno-kanalizacyjne w miejscach wyznaczonych przez klienta), instalację centralnego odkurzacza (bez jednostki ssącej), rozprowadzenie instalacji pod `inteligentny dom`, ocieplone posadzki betonowe (do ułożenia gotowej podłogi), wyprowadzenie instalacji elektrycznej na zewnątrz - do zasilania zewnętrznych instalacji - bramy wjazdowej, oświetlenia itp. TERMIN REALIZACJI: 2 MIESIĄCE OD ROZPOCZĘCIA BUDOWY. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji udzieli również agent odpowiedzialny za ofertę. Do ceny nieruchomości należy również doliczyć koszty około-transakcyjne: -2% podatku od czynności cywilnoprawnych - koszt taksy notarialnej, - koszt wpisów w Księdze Wieczystej - koszt obsługi przez biuro nieruchomości.