zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Działka na sprzedaż, 3000m2, Piskorów
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Piskorów,

120 000 | 3000 m2
nr oferty: 52/HMP/OGS

Na sprzedaż 30 ar-owa działka rolna z możliwością zabudowy siedliskowo-zagrodowej LOKALIZACJA Działka położona jest w miejscowości Piskorów, zaledwie 12 km od Puław i 17 od Zwolenia. Ważniejsze odległości od działki: -2km do drogi krajowej Radom-Puławy, -3km do Szkoły Podstawowej w Leokadiowie, -300m najbliższy przystanek emki, -dojazd na Azoty obwodnicą zajmuję ok. 10 min., do Puław ok. 15min. OPIS DZIAŁKI W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka oznaczona jest symbolem RPz- tereny rolne z warunkowym dopuszczeniem zabudowy. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 3000m2 -w trakcie podziału. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu bliźniaczej działki i 3 innych podzielonych po 30arów z drogą dojazdową wewnętrzną, ale z funkcją rolną lub pod domek rekreacyjny. Łączna powierzchnia działek 1,62ha. Cena dotyczy 1 działki z możliwością zabudowy. WYMIARY Szerokość 28,5m długość 106m. MEDIA Przez działkę przebiegają media: linie: energetyczna i wodociągowa, OKOLICA Okolica bardzo cicha i spokojna. Gwarantowany wypoczynek z dala od zgiełku ulicznego. Położenie w spokojnym, cichym miejscu czyni ją bardzo atrakcyjną. Z jednej strony działki młody las, po przeciwnej stronie do lasu 100m. Wokół tereny pól uprawnych i luźna zabudowa jednorodzinna. Dojazd oświetloną lampami LED drogą asfaltową. Cena podlega rozsądnej negocjacji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji udzieli również agent odpowiedzialny za ofertę. Do ceny nieruchomości należy również doliczyć koszty okołotransakcyjne: - 2% podatku od czynności cywilnoprawnych - koszt taksy notarialnej, - koszty wpisów w Księdze Wieczystej - koszt obsługi przez biuro nieruchomości.

Sprzedam, Dom Bliźniak, 133m2, Łuszczów Pierwszy
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Łuszczów Pierwszy,

590 000 | 133 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 39/HMP/ODS

*** DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ BLISKO LUBLINA*** Na sprzedaż 4 lokale mieszkalne w dwóch budynkach dwulokalowych, położone na działkach o powierzchni 380 m2 w spokojnej, zielonej okolicy blisko Lublina. Cena jednego lokalu to 590000 zł. Domy w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 133 m2, użytkowej 113 m2. PARTER o powierzchni 63 m2: - Salon z aneksem kuchennym - Łazienka - Wiatrołap - Garaż - Kotłownia PIĘTRO o powierzchni 70 m2: - 3 sypialnie - Garderoba - Łazienka MEDIA: - Prąd - Gaz - Woda - Szambo o pojemności 10m3 Dom będzie ogrzewany pompą ciepła. Działki przynależne do każdego lokalu będą w pełni ogrodzone z bramą wjazdową. Podjazd do garażu wyłożony kostką, na reszcie działki zasiana trawa. Dojazd do działki w II linii zabudowy drogą utwardzoną, wjazd położony przy drodze gminnej asfaltowej z oświetleniem. W okolicy domy jednorodzinne wolnostojące. Domy położone w odległości ok 13 km od Lublina w miejscowości Łuszczów Pierwszy w gminie Wólka, szybki dojazd do innych części miasta, w odległości ok 6 km wjazd na obwodnicę. PRZEWIDYWANY TERMIN ODDANIA: PRZEŁOM 1 i 2 KWARTAŁU 2023 R. Jest to oferta na wyłączność bezpośrednia, co znaczy, że wynagrodzenie Pośrednika w całości pokrywa Sprzedający, zaś Kupujący jest zwolniony z kosztów obsługi biura. Zdjęcia przestawiają wizualizację poglądową oraz propozycję aranżacji wnętrz.

Warsztat blacharsko-lakierniczy z domem Puławy
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Puławy,

900 000 | 400 m2 | pokoi: 10
nr oferty: 37/HMP/ODS

***Warsztat blacharsko-lakierniczy z przyległym domem przy ul. Włostowickiej*** Warsztat z zapleczem biurowym i socjalnym, podpiwniczony zbudowany z pustaka i cegły, kryty blachą: - 2 stanowiska naprawy samochodów, - komora lakiernicza, oświetlona i wentylowana - pomieszczenia ślusarskie - pomieszczenia socjalne dla pracowników, Warsztat w ciągłym użytkowaniu z pełnym wyposażeniem (min. aparat tlenowy, wiertarka stołowa, kątownica, migomat, narzędzia blacharskie). Media: woda, prąd, siła, kanalizacja, gaz z sieci, ogrzewany z kotła gazowego lub węglowego. Działka 426m2, w całości ogrodzona, zagospodarowana, plac utwardzony (kostka brukowa), miejsca parkingowe dla klientów. Wjazd z dwóch stron. Lokalizacja - bardzo dobry dojazd drogą krajową 824 Puławy - Kazimierz Dolny, blisko centrum. W pobliżu pełna infrastruktura dla zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej. Dom wolnostojący, piętrowy, 220 m2 powierzchni użytkowej, wybudowany w 1990 roku, ocieplony i podpiwniczony z garażem w bryle budynku. Kryty blachą szwedzką, ogrzewany z kotła gazowego lub węglowego. Na powierzchni 220m2 znajduje się 10 pokoi, 2 łazienki, WC, 4 przedpokoje i wiatrołap. Na podłogach: parkiet, terakota. Na ścianach: tynk, gładź, glazura , boazeria. Rodzaj elewacji: styropian. Rodzaj okien: plastikowe. Okna wychodzące na północ, południe, wschód, zachód. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji udzieli również agent odpowiedzialny za ofertę. Do ceny nieruchomości należy również doliczyć koszty okołotransakcyjne: - 2% podatku od czynności cywilnoprawnych - koszt taksy notarialnej, - koszty wpisów w Księdze Wieczystej - koszt obsługi przez biuro nieruchomości.