zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki

sortuj
Działka na sprzedaż, 3000m2, Piskorów
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Piskorów,

120 000 | 3000 m2
nr oferty: 52/HMP/OGS

Na sprzedaż 30 ar-owa działka rolna z możliwością zabudowy siedliskowo-zagrodowej LOKALIZACJA Działka położona jest w miejscowości Piskorów, zaledwie 12 km od Puław i 17 od Zwolenia. Ważniejsze odległości od działki: -2km do drogi krajowej Radom-Puławy, -3km do Szkoły Podstawowej w Leokadiowie, -300m najbliższy przystanek emki, -dojazd na Azoty obwodnicą zajmuję ok. 10 min., do Puław ok. 15min. OPIS DZIAŁKI W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka oznaczona jest symbolem RPz- tereny rolne z warunkowym dopuszczeniem zabudowy. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 3000m2 -w trakcie podziału. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu bliźniaczej działki i 3 innych podzielonych po 30arów z drogą dojazdową wewnętrzną, ale z funkcją rolną lub pod domek rekreacyjny. Łączna powierzchnia działek 1,62ha. Cena dotyczy 1 działki z możliwością zabudowy. WYMIARY Szerokość 28,5m długość 106m. MEDIA Przez działkę przebiegają media: linie: energetyczna i wodociągowa, OKOLICA Okolica bardzo cicha i spokojna. Gwarantowany wypoczynek z dala od zgiełku ulicznego. Położenie w spokojnym, cichym miejscu czyni ją bardzo atrakcyjną. Z jednej strony działki młody las, po przeciwnej stronie do lasu 100m. Wokół tereny pól uprawnych i luźna zabudowa jednorodzinna. Dojazd oświetloną lampami LED drogą asfaltową. Cena podlega rozsądnej negocjacji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji udzieli również agent odpowiedzialny za ofertę. Możliwość prezentacji przy wcześniejszym kontakcie z opiekunem oferty oraz podpisaniu protokołu z przekazaniem danych adresowych Kupującemu i wskazaniu wynagrodzenia biura nieruchomości. Do ceny nieruchomości należy również doliczyć koszty okołotransakcyjne: - 2% podatku od czynności cywilnoprawnych - koszt taksy notarialnej, - koszty wpisów w Księdze Wieczystej - koszt obsługi przez biuro nieruchomości.

Działka Szczekarków gm. Wilków 1510m2
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Szczekarków,

160 000 | 15100 m2
nr oferty: 43/HMP/OGS

***Atrakcyjna działka z możliwością zabudowy*** Na sprzedaż działka rolno-budowlana w Szczekarkowie w gminie Wilków zaledwie 12 km od Kazimierza Dolnego. Oferowana działka składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 1510m2 a III klasa ziemi czyni ją atrakcyjną rolniczo. Zielona i spokojna okolica oraz bezpośredni dostęp do rzeki Wrzelowianki czyni to miejsce bardzo urokliwym i daje wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Na działce można wybudować dom jednorodzinny, budynki gospodarcze i całą potrzebną infrastrukturę niezbędna do zamieszkania. Działka położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej w odległości zaledwie 3 min jazdy samochodem od Wilkowa gdzie znajdziemy sklepy, szkołę, przedszkole, przychodnię urzędy, kościół itp. obiekty. W sąsiedztwie znajdują się: wolnostojące domy jednorodzinne i gospodarstwa rolne. Media: - woda na działce - prąd na działkach sąsiednich Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji udzieli również agent odpowiedzialny za ofertę. Możliwość prezentacji przy wcześniejszym kontakcie z opiekunem oferty oraz podpisaniu protokołu z przekazaniem danych adresowych Kupującemu i wskazaniu wynagrodzenia biura nieruchomości. Do ceny nieruchomości należy również doliczyć koszty około-transakcyjne: -2% podatku od czynności cywilnoprawnych - koszt taksy notarialnej, - koszt wpisów w Księdze Wieczystej - koszt obsługi przez biuro nieruchomości.

Działka 9000 usługowo- inwestycyjna Ludwin Kolonia
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Ludwin Kolonia,

| 9000 m2
nr oferty: 12/HMP/OGS

***DUŻA DZIAŁKA USŁUGOWO - INWESTYCYJNA LUB GRUNTY DLA DEWELOPERA*** ***MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY NA MIESZKANIE LUB DOM*** ***CENA DO NEGOCJACJI*** Oferujemy Państwu na sprzedaż ładną dużą działkę o pow. 9000 m2 położoną w Ludwin Kolonia. Nieruchomość z dużym potencjałem. Posiada przeznaczenie pod usługi (UP,UC) z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej, możliwość podziału na mniejsze i wybudowania osiedla domów jednorodzinnych. Wymiary całej działki około 75 x 115 x 94 m posiada kształt nieregularny. Działka posiada MPZP i przeznaczona jest pod inwestycję, oznaczona symbolem: - UP -USŁUGI PUBLICZNE - usługi oświaty, kultury, obiekty administracji publicznej a także zdrowia i opieki społecznej, obiekty sakralne, inne usługi publiczne. - UC- USŁUGI KOMERCYJNE - gazowe stacje paliw, obiekty handlu detalicznego i hurtowego, handel wielkopowierzchniowy, obiekty gastronomii, rzemiosła, obiekty turystyki, tereny koncentracji usług, usługi łączności itp. - dopuszczalna zabudowa mieszkaniowa o wysokości do 2 kondygnacji naziemnych z poddaszem użytkowym. Media: gaz, prąd, wodociąg, kanalizacja. Nieruchomość położona jest w samym centrum Ludwina. Bardzo dobry dojazd do Łęcznej jak i do Lublina. Możliwa zamiana na mieszkanie lub dom. Zapraszam na prezentację oraz do zapoznania się ze szczegółami oferty. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Biuro Home Partner Jadwiga Pyc 503 684 508