zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert domy na sprzedaż

sortuj
Sprzedam, Dom Bliźniak, 133m2, Łuszczów Pierwszy
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Łuszczów Pierwszy,

560 000 | 133 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 39/HMP/ODS

*** DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ BLISKO LUBLINA*** Na sprzedaż 3 lokale mieszkalne w dwóch budynkach dwulokalowych, położone na działkach o powierzchni 380 m2 w spokojnej, zielonej okolicy blisko Lublina. Cena jednego lokalu to 560000 zł. Domy w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 133 m2, użytkowej 113 m2. PARTER o powierzchni 63 m2: - Salon z aneksem kuchennym - Łazienka - Wiatrołap - Garaż - Kotłownia PIĘTRO o powierzchni 70 m2: - 3 sypialnie - Garderoba - Łazienka MEDIA: - Prąd - Gaz - Woda - Szambo o pojemności 10m3 Działki przynależne do każdego lokalu będą w pełni ogrodzone z bramą wjazdową. Podjazd do garażu wyłożony kostką, na reszcie działki zasiana trawa. Dojazd do działki w II linii zabudowy drogą utwardzoną, wjazd położony przy drodze gminnej asfaltowej z oświetleniem. W okolicy domy jednorodzinne wolnostojące. Domy położone w odległości ok 13 km od Lublina w miejscowości Łuszczów Pierwszy w gminie Wólka, szybki dojazd do innych części miasta, w odległości ok 6 km wjazd na obwodnicę. PRZEWIDYWANY TERMIN ODDANIA: PRZEŁOM 3 I 4 KWARTAŁU 2022 R. Jest to oferta na wyłączność bezpośrednia, co znaczy, że wynagrodzenie Pośrednika w całości pokrywa Sprzedający, zaś Kupujący jest zwolniony z kosztów obsługi biura. Zdjęcia przestawiają wizualizację poglądową oraz propozycję aranżacji wnętrz.

Warsztat blacharsko-lakierniczy z domem Puławy
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Puławy,

900 000 | 400 m2 | pokoi: 10
nr oferty: 37/HMP/ODS

***Warsztat blacharsko-lakierniczy z przyległym domem przy ul. Włostowickiej*** Warsztat z zapleczem biurowym i socjalnym, podpiwniczony zbudowany z pustaka i cegły, kryty blachą: - 2 stanowiska naprawy samochodów, - komora lakiernicza, oświetlona i wentylowana - pomieszczenia ślusarskie - pomieszczenia socjalne dla pracowników, Warsztat w ciągłym użytkowaniu z pełnym wyposażeniem (min. aparat tlenowy, wiertarka stołowa, kątownica, migomat, narzędzia blacharskie). Media: woda, prąd, siła, kanalizacja, gaz z sieci, ogrzewany z kotła gazowego lub węglowego. Działka 426m2, w całości ogrodzona, zagospodarowana, plac utwardzony (kostka brukowa), miejsca parkingowe dla klientów. Wjazd z dwóch stron. Lokalizacja - bardzo dobry dojazd drogą krajową 824 Puławy - Kazimierz Dolny, blisko centrum. W pobliżu pełna infrastruktura dla zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej. Dom wolnostojący, piętrowy, 220 m2 powierzchni użytkowej, wybudowany w 1990 roku, ocieplony i podpiwniczony z garażem w bryle budynku. Kryty blachą szwedzką, ogrzewany z kotła gazowego lub węglowego. Na powierzchni 220m2 znajduje się 10 pokoi, 2 łazienki, WC, 4 przedpokoje i wiatrołap. Na podłogach: parkiet, terakota. Na ścianach: tynk, gładź, glazura , boazeria. Rodzaj elewacji: styropian. Rodzaj okien: plastikowe. Okna wychodzące na północ, południe, wschód, zachód. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji udzieli również agent odpowiedzialny za ofertę. Do ceny nieruchomości należy również doliczyć koszty okołotransakcyjne: - 2% podatku od czynności cywilnoprawnych - koszt taksy notarialnej, - koszty wpisów w Księdze Wieczystej - koszt obsługi przez biuro nieruchomości.

Dom z keramzytu w Wysokim Kole
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Wysokie Koło,

550 000 | 110 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 36/HMP/ODS

Na sprzedaż dom z keramzytu o powierzchni 110 m2, w Wysokim Kole na działce o powierzchni 15500 m2 ( dwie działki 62ar i 93ar). Odległości od Puław- około 13 km, Kazimierza Dolnego około 27 km, Warszawy 150 km. Dom parterowy w stanie deweloperskim z możliwością dobudowania poddasza użytkowego za dodatkową opłatą. Działka o przybliżonych wymiarach szer. 259m/dł. 60 m, w pierwszej linii zabudowy, dojazd drogą asfaltową, w otoczeniu pól uprawnych i domów jednorodzinnych. Stan `deweloperski` domu obejmuje: ściany zewnętrzne i wewnętrzne w technologii ciepłych ceramicznych ścian z keramzytu, konstrukcja dachowa w technologii MITEK, kompletny dach z orynnowaniem, podbitką, kryty dachówką CREATON, ocieplenie ścian styropianem 20 cm, wykończoną elewację (kolor tynku wybiera klient), strop z płyty GK ocieplony wełną mineralną 25 cm / 30 cm, okna, parapety wew. i zew., drzwi zewnętrzne, bramę garażową (w przypadku wersji z garażem), instalację elektryczną wraz z uzbrojoną rozdzielnią, instalację C.O. (ogrzewanie podłogowe oraz grzejniki), instalację wodno - kanalizacyjną (punkty wodno-kanalizacyjne w miejscach wyznaczonych przez klienta), instalację centralnego odkurzacza (bez jednostki ssącej), rozprowadzenie instalacji pod `inteligentny dom`, ocieplone posadzki betonowe (do ułożenia gotowej podłogi), wyprowadzenie instalacji elektrycznej na zewnątrz - do zasilania zewnętrznych instalacji - bramy wjazdowej, oświetlenia itp. TERMIN REALIZACJI: 2 MIESIĄCE OD ROZPOCZĘCIA BUDOWY. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji udzieli również agent odpowiedzialny za ofertę. Do ceny nieruchomości należy również doliczyć koszty około-transakcyjne: -2% podatku od czynności cywilnoprawnych - koszt taksy notarialnej, - koszt wpisów w Księdze Wieczystej - koszt obsługi przez biuro nieruchomości.

Sprzedam, Dom Bliźniak, 135 m2 , Łuszczów Pierwszy
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Łuszczów Pierwszy,

650 000 | 135 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 24/HMP/ODS

*** DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ BLISKO LUBLINA*** Na sprzedaż 4 lokale w dwóch budynkach w zabudowie bliźniaczej, budowane na podstawie projektu "Dom w Klematisach 19B", położone na działkach o powierzchni 700m2, 500 m2 oraz 600 m2 w spokojnej, zielonej okolicy. Działka otoczona pięknymi, dużymi świerkami. Lokal z działką o powierzchni 700 m2 REZERWACJA Domy w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 135m2, użytkowej 117 m2. PARTER o powierzchni 55 m2: - Salon z aneksem kuchennym - Łazienka - Wiatrołap - Hol - Garaż PIĘTRO o powierzchni 62 m2: - 4 sypialnie - Hol - Łazienka MEDIA: - Prąd - Gaz - Woda - Szambo 10m3 - Światłowód w drodze Ogrzewanie gazowym piecem gazowym z zasobnikiem. Nieruchomość w pełni ogrodzona, podjazd od bramy do garażu oraz wejścia do domu wyłożony kostką, dojazd drogą utwardzoną, w okolicy domy jednorodzinne wolnostojące. Istnieje możliwość zaprojektowania oraz wykonania ogrodu na życzenie klienta za dodatkową opłatą. Domy położone w odległości ok 10 km od Lublina w miejscowości Łuszczów Pierwszy w gminie Wólka. Bardzo dobry dojazd do innych dzielnic Lublina, wjazd na obwodnicę w odległości ok 5 km. PRZEWIDYWANY TERMIN ODDANIA: II KWARTAŁ 2022 R. Jest to oferta na wyłączność bezpośrednia, co znaczy, że wynagrodzenie Pośrednika w całości pokrywa Sprzedający, zaś Kupujący jest zwolniony z kosztów obsługi biura. Zdjęcia stanowią wizualizację budynku.